КАЛЬЦІЙАЗОТОСУЛЬФАТ


Азотно – кальціве фізіологічно нейтральне мінеральне добриво. Кальційазотосульфат включає в себе мікроелементи цинк, мідь і сірку, сприяють кращому засвоєнню рослинами з грунту азоту, магнію і фосфору.

Кальційазотосульфат, що включає до свого складу амонійний та нітратний азот в рівних частках, є універсальним високоефективним мінеральним добривом: Нітратний азот – швидкодіючий елемент, доступний для рослин на ранніх етапах росту і розвитку культур завдяки своїй рухливості в грунті. Амонійний азот – менш рухливий елемент, що не вимивається з грунту і забезпечує тривалий харчування рослин.

Кальцій, як важливий компонент клітинних стінок і структурний компонент хромосом, сприяє зміцненню соломини у зернових і зниження втрат при зберіганні коренеплодів. Кальцій підвищує якість бульб, коренеплодів, фруктів і овочів, міцність шкірки і покращує колір фруктів і овочів.

Сірка особливо необхідна для хрестоцвітих культур. Сірка підвищує вміст олії в насінні, робить рослини більш стійкими до низьких температур, посухи, хвороб.

Спільне внесення азоту і кальцію, дозволяє відмовитися від вапнування і заощадити. Крім самостійного використання кальційазотосульфат використовується у виробництві тукових сумішей.

ФІЗИКО-ХІМІЧНИЙ СКЛАД

Найменування показників Норма
Масова частка загального азоту N,% 27
– амонійного азоту,% 13,7
– нітратного азоту,% 13,3
Масова частка вуглекислого кальцію СaO,% 6
Масова частка сульфатів сірки S,% 4
Масова частка нітрату кальцію,% 1
Масова частка води, % 0,5
Гранулометричний склад:

– від 1 до 4 мм,%

– до 1 мм,%

– понад 6 мм,%

90

3

0

Статична міцність гранул, Мпа (кгс/см2) 2,5
Розсипчаcтість, % 100